EnterRoom

Paulina Podolska - CEO EnterRoom

Ekspertka rynku pracy, wykładowczyni i szkoleniowiec, rekruter z dwudziestoletnim doświadczeniem w branży.

Pomysłodawczyni i założycielka EnterRoom – butikowej agencji rekrutacyjno – szkoleniowej. Opracowuje i wdraża własne narzędzia badania kompetencji kandydatów. Wykorzystuje nowoczesne techniki rekrutacji w celu zwiększenia jej skuteczności. Świetne wyczucie rynku pracy oraz bezbłędne przewidywanie trendów i potrzeb pracodawców pozwalają patrzeć na rekrutację z dużo szerszej perspektywy. Jest specjalistką w nawiązywaniu kontaktów biznesowych. Znakomicie porusza się w każdym środowisku, a łatwość budowania trwałych relacji doceniają współpracownicy i kontrahenci.

Absolwentka Politechniki Szczecińskiej na Wydziale Mechanicznym. Ukończyła Uniwersytet SWPS gdzie otrzymała dyplom oraz certyfikat na kierunku coaching, który do dziś praktycznie wykorzystuje w zarządzaniu i doradztwie. Dla swoich Klientów opracowuje i wdraża działania z zakresu budowania działów HR, Employer Brandingu, strategii szkoleń i systemów motywacyjnych oraz ocen pracowniczych.  Wśród jej Klientów znajdziemy zarówno niewielkie, polskie firmy jak i duże międzynarodowe korporacje. Nie zamyka się na żadną z branż, a wykształcenie techniczne czyni ją równym partnerem do rozmów z branżami nowoczesnych technologii. Na swoim koncie ma ponad 3 tysiące zrealizowanych z sukcesem procesów rekrutacyjnych.

Swoim doświadczeniem w branży dzieli się też w roli w wykładowcy Wyższej Szkoły Bankowej. W ramach Uczelni stworzyła autorski przedmiot studiów, kompleksowo opracowując jego program. Jako prelegentka i ekspertka występuje w ramach konferencji branżowych oraz podcastów, w tym w Festiwalu Przyszłości “Bomba Megabitowa” z okazji obchodów Roku Lema. Prowadziła webinary w tym między innymi „Kawa z rekruterem” z Dominiką Rossą. W ramach inicjatyw społecznych uczestniczyła w konferencjach związanych z wykluczeniami na rynku pracy, roli kobiet w biznesie oraz programach wsparcia dla młodych stawiających pierwsze kroki na rynku pracy. Autorka szkoleń z zakresu poszukiwania pracy, tworzenia poprawnego CV, profilu na Linkedin oraz przygotowania do rozmów kwalifikacyjnych.

Prywatnie mama 2 wspaniałych synów. Szerzy wiedzę i ideę adopcji zwierząt ze schronisk – właścicielka adoPsiaka Reksa. Miłośniczka długich, pieszych wycieczek. Uwielbia codzienną bliskość z przyrodą. Wulkan energii i kreator pomysłów.

Paulina Podolska EnterRoom
EnterRoom - jak się przebranżowić

future

PIGUŁKA WIEDZY NA TEMAT PRZEBRANŻOWIENIA DOSTĘPNA DLA CIEBIE OD RĘKI.

ZOSTAW SWÓJ E-MAIL I POBIERZ BEZPŁATNE MATERIAŁY: