EnterRoom

Dominika Rossa
Managing Partner EnterRoom

Przedsiębiorczyni, trenerka komunikacji, ekspertka marketingu, wykładowczyni akademicka.
Od dwudziestu lat zajmuje się komunikacją interpersonalną i marketingową. Zrealizowała łącznie ponad 400 projektów marketingowych o łącznej wartości ponad 15 mln PLN. Jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego, Szkoły Głównej Handlowej i Uniwersytetu SWPS. Jako założycielka i właścicielka agencji marketingowej współpracowała zarówno z międzynarodowymi korporacjami (m.in. Grupa L’Oreal, Toyota Motor Poland, Coty, Spectrum Brands), silnymi markami rodzimymi  (Bank Pekao, Pekao TFI, Runmageddon), jak i organizacjami pozarządowymi (WOŚP, WWF, Kwiat Kobiecości, Przylądek Nadziei).
Swoje doświadczenie i wiedzę zdobywała również na rynku międzynarodowym, m.in. w S.H.A.P.E. – bazie sił zjednoczonych NATO w Belgii oraz w Wielkiej Brytanii, jako finalistka konkursu British Council i Ambasady Brytyjskiej Young Creative Entrepreneur. Laureatka konkursu Gdańsk Miastem Przedsiębiorczych 2019 w kategorii Przedsiębiorczość Wspierająca Markę Gdańska.
Jest certyfikowaną emisjonistką i współorganizatorką polskich obchodów Światowego Dnia Głosu oraz członkinią Towarzystwa Miłośników Języka Polskiego. Wykłada przedsiębiorczość i innowacyjność na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego. Prowadzi liczne warsztaty z zakresu komunikacji, wystąpień publicznych, zarządzania sobą w czasie i pracą w zespole. Prowadziła cykl webinarów „Psychologia jest ok” z udziałem Mateusza Kusznierewicza, webinary dla kobiet w ramach współpracy z Fundacją Sukcesu Pisanego Szminką oraz cykl webinarów „Kawa z rekruterem”.
Doradza startupom i jest mentorką w międzynarodowych programach akceleracyjnych: Poland Prize, Space3ac, Scale UP i European Coworkings EOI  oraz FairIT.  Stworzyła  O4 Flow – pierwszy w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej coworking dedykowany kobietom.
Obecnie jest Partner Zarządzającą w EnterRoom,  gdzie odpowiada za tworzenie strategii komunikacji marek oraz employer brandingu.
Prywatnie miłośniczka długich spacerów i pływania. W wolnych chwilach czyta i pisze, m.in. dla Newsweek Psychologia.
Dominika Rossa - EnterRoom
EnterRoom - jak się przebranżowić

future

PIGUŁKA WIEDZY NA TEMAT PRZEBRANŻOWIENIA DOSTĘPNA DLA CIEBIE OD RĘKI.

ZOSTAW SWÓJ E-MAIL I POBIERZ BEZPŁATNE MATERIAŁY: